Mercedes-Benz S500 SEL W140 ’91

Mercedes S klasę III generacji.
KLASYK I WSPÓŁCZESNA WYGODA w jednym.

To największy samochód z topowych limuzyn lat 90-tych.

Definicja najwyższej, luksusowej klasy samochodów osobowych tamtych czasów.
W tym reprezentacyjnym samochodzie łatwo poczuć, że najważniejsze osoby podróżują na tylnych siedzeniach. Został stworzony dla pasażerów, dlatego był oczywistym wyborem do przewozu polityków, dyplomatów i szeroko pojętych VIP.
Odznacza się bardzo przestronnym wnętrzem, doskonałą jakością wykonania, bogatym wyposażeniem i wspaniałym komfortem jazdy.

Świeżo odnowiony, błyszczący lakier i oryginalne, zachowane we wzorowym stanie skórzane wnętrze.
Jest to fabrycznie wydłużona wersja SEL dla jeszcze lepszego komfortu pasażerów, świetny pięciolitrowy silnik V8, automatyczna klimatyzacja, automatycznie domykane drzwi, podwójne szyby itp.

W cenie okolicznościowe tablice, możliwość przystrojenia w białe ozdoby florystyczne, dwa białe serca na tylnej szybie itp. Szczególnie polecam wykorzystanie prestiżowego charakteru tego samochodu w wystroju jedynie z dyplomatycznymi masztami flagowymi nad przednimi błotnikami. Wzór okolicznościowej flagi samochodowej do wyboru.

Jeśli chcesz się wyróżnić i pojechać do ślubu nietuzinkowym samochodem, którego trudno już szukać na ulicach, a na zdjęciach ślubnych mieć kawałek historii motoryzacji, który za 5, 10, 15 lat nie spowszednieje, tylko będzie wyglądał coraz dostojniej – zapraszam do kontaktu.

Po więcej informacji oraz w celu rezerwacji terminu tego pięknego klasyka jako samochodu do ślubu zapraszam do działu KONTAKT.

Nasze pozostałe znakomite samochody do ślubu i na inne okazje:

POLSKI FIAT 125p ’77

MERCEDES-BENZ W108 280 SEL 4,5l ’72

500SEL 1024x583 - Mercedes-Benz S500 SEL W140 '91
Cramka 1024x768 - Mercedes-Benz S500 SEL W140 '91