Mercedes-Benz W108 280 SEL 4,5l ’72

Wkrótce dostępny!

Pierwowzór S-klasy.

Istota elegancji

Dziedzictwo przekute w sukces.

To jeden z tych samochodów, w których najważniejsze osoby podróżują z tyłu. Fabrycznie wydłużony rozstaw osi (wersja SEL) to jeszcze więcej miejsca dla komfortu pasażerów i jeszcze bardziej reprezentacyjny charakter. W standardzie ORYGINALNA i SPRAWNA KLIMATYZACJA zapewniająca komfort latem oraz 4,5 litrowy silnik V8 dla odpowiedniej satysfakcji i lepszej dynamiki podróżowania.

Przygotowując jedną z ważniejszych uroczystości w swoim życiu staje się przed wieloma wyborami. Jednym z nich jest wybór odpowiedniego samochodu, który powinien podkreślić prestiżowy charakter tego wydarzenia i idealnie współgrać z prezencją Państwa Młodych.

Jeśli chcesz się wyróżnić i pojechać do ślubu nietuzinkowym samochodem oraz zatrzymać na zdjęciach ślubnych kawałek historii motoryzacji, który za 5, 10, 15 lat nie spowszednieje, tylko będzie wyglądał jeszcze dostojniej – zapraszam do kontaktu.

Po więcej informacji oraz w celu rezerwacji terminu tego pięknego klasyka jako samochodu do ślubu zapraszam do działu KONTAKT.

Nasze pozostałe znakomite samochody do ślubu i na inne okazje:

POLSKI FIAT 125p ’77

MERCEDES-BENZ S500 SEL W140 ’91

MeBew108 - Mercedes-Benz W108 280 SEL 4,5l '72